Opportunities daje możliwość wyboru różnego typu zakwaterowania. Bez względu na to, czy szukasz niezależnego mieszkania, takiego jak hotel czy apartament, lub czy zdecydowałeś dzielić je z innymi studentami albo doświadczyć codziennego życia z anglojęzyczną rodziną, możesz być pewien, że Opportunities pomoże ci znaleźć miejsce, które będziesz mógł nazwać domem. Twój komfort jest naszym priorytetem.

Opportunities może zorganizować ci zakwaterowanie u rodziny goszczącej, jeśli chciałbyś zamieszkać z miejscową rodziną. Życie z miejscową rodziną jest doskonałą okazją do ćwiczenia języka poza szkołą oraz wspaniałym sposobem, aby dowiedzieć się, jak żyją ludzie.

Na terenie kampusu dostępne jest zakwaterowanie wszystkich studentów w pokojach dwuosobowych. Ten rodzaj zakwaterowania jest dostępny w systemie bed and breakfast (nocleg i śniadanie) przez cały rok, z opcją wieczornego posiłku.

Grupy mogą zorganizować zakwaterowanie we własnym zakresie, jeśli chcą. Możemy również pomóc w dostarczeniu informacji na temat lokalnych hoteli, miejsc noclegowych i agentów nieruchomości znajdujących się w okolicy.